O nás

Vážení návštevníci a priatelia,

Objavte čaro Bratislavy s projektom Bratislava CITY GLORY!

Bratislava, mesto bohaté na históriu a plné jedinečných príbehov, si zaslúži byť oslavované. Projekt Bratislava CITY GLORY sa zameriava na to, aby vám priniesol jedinečný pohľad na toto fascinujúce mesto prostredníctvom originálnych grafických motívov a zaujímavých sprievodných príbehov, ktoré sú nielen nápadité, ale aj vtipné.             

Naše tematické darčeky sú inšpirované osobnosťami a udalosťami od minulosti, skutočných príbehov po príbehy fiktívne, z ktorých niektoré sa možno v budúcnosti aj naplnia.

Na našom webe nájdete aj rôzne články, ktoré rozširujú vaše znalosti a ponúkajú vám možnosť inšpirovať sa výnimočnými ľuďmi či zaujímavými miestami. Tématicky zameraní sprievodcovia a komunálne projekty prispievajú k tomu, aby každý našiel niečo pre seba.

Kto stojí za týmto projektom? Táňa, Jany, Ivo, Dominika a Miro – talentovaní a kreatívni ľudia, ktorí s láskou a veselým duchom vytvárajú túto jedinečnú mozaiku. Sú umeleckými inštrumentalistami s virtuálnymi hudobnými nástrojmi, ktorí vám prinášajú nezabudnuteľné zážitky.

Pozývame vás na prechádzku po našej virtuálnej záhrade.Ak vás niektorý z našich „kvietkov“ osloví, neváhajte si ho zakúpiť a nechajte ho spríjemňovať vaše dni.